Kontakta oss

Postadress:
Linköping Screenteknik AB
Box 1327
581 13 Linköping

Besöksadress:
Gillbergagatan 38
582 73 Linköping

Telefon/Fax:
Tel. 013-14 75 10
Fax. 013-14 75 33

Öppettider:
Måndag-Fredag 07.00-16.30

mode von schwab-gutscheiin.com

Leif Jakobsson - Screenteknik

 

 

 

 



Leif Jakobsson

VD
013-364951
leif@screenteknik.se

Roland Algebrant - Screenteknik

 

 

 

 

 

Roland Algebrant
Efterbearbetning
013-364957
roland@screenteknik.se

PAtrik Gustafsson - Screenteknik

 

 

 

 



Patrik Gustafsson

Original/Digitaltryck
013-364953
patrik@screenteknik.se

Anita Jakobsson - Screenteknik

 

 

 

 



Anita Jakobsson

Ekonomi
013-364959
anita@spangbergreklam.se

Andreas Fullmestad - Screenteknik

 

 

 

 



Andreas Fullmestad

Original/Digitaltryck
013-364954
andreas@screenteknik.se

Gunnar Johansson - Screenteknik

 

 

 

 



Gunnar Johansson

Screentryck
013-364956
gunnar@screenteknik.se